TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
Představení TopDoktor

Představení TopDoktor

Internetový portál TopDoktor.cz představuje webovou aplikaci, díky které můžete navštívit lékaře komfortně a bez čekání. Spolupracujeme se stovkami lékařů ve všech specializacích a s mnoha zdravotnickými zařízeními.

Lékaři a zdravotnická zařízení využívají náš rezervační systém jako vlastní online kalendář. Pacienti si mohou přes nás rezervovat termín pro vyšetření. Svůj termín si mohou změnit nebo zrušit bez nutnosti volání do lékařovy ambulance. E-mail nebo SMS notifikace před každým vyšetřením je samozřejmostí.

Našimi službami snižujeme administrativní zátěž ambulancí – méně telefonátů, méně pacientů zapomínajících na termíny, více času pro lékaře na pacienty.

 

Jak na to

Prostřednictvím TopDoktor si pacient zvolí preferované volné datum a čas návštěvy lékaře. Systém mu následně automaticky potvrdí vybraný termín formou notifikačního e-mailu. Pacient tak může učinit kdykoli a kdekoli a nemusí strávit celý den čekáním u svého lékaře nebo obtěžujícími telefonáty do lékařovy ambulance.

 

Proč TopDoktor

Výhody pro pacienty:

  • Rychlá rezervace dostupného termínu kdykoli a kdekoli
  • Rezervace termínu možná 24 hodin denně i mimo ordinační hodiny lékaře
  • Informace o ordinačních hodinách, dovolené a ordinací lékaře
  • Informace o zarezervování termínu prostřednictvím e-mailu nebo SMS
  • Objektivní hodnocení Top Doktorů podle spokojenosti pacientů
  • Zajímavé novinky ze světa zdraví, výživy a fitness
  • Celkové zvýšení komfortu a informovanosti pacienta
  • 24 hodinová online podpora
 

Poslání

Posláním projektu je reagovat na stále větší pronikání IT služeb do zdravotnictví a poskytovat pacientům i lékařům výjimečnou službu, která jim zjednoduší každodenní život.