TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
 

Pomoc

 

1. Vyhledáte lékaře

TopDoktor vám umožní prostřednictvím interaktivního vyhledávacího panelu najít svého lékaře. Můžete vyhledávat podle jména, specializace nebo místa.

 

2. Vyberete si volný termín

Po výběru konkrétního lékaře si vyberete volné datum a čas návštěvy lékaře, vyplníte své kontaktní údaje a potvrdíte rezervaci. Můžete tak učinit kdykoli a kdekoli.

 

3. Návštěva lékaře

Vy i váš lékař jste informováni o úspěšné rezervaci termínu. Díky internetovému portálu TopDoktor tak můžete navštívit lékaře komfortně a bez čekání.

Často kladené dotazy

Vyhledáte lékaře prostřednictvím jména, specializace nebo města. Následně si zvolíte u vybraného lékaře dostupný termín. V dalším kroku se přihlásíte nebo registrujete, vyplníte kontaktní údaje a uvedete telefonní číslo, na které vám zašleme ověřovací SMS, kterou použijete na dokončení rezervace.Po úspěšné rezervaci termínu obdržíte potvrzovací e-mail.Proces rezervace termínu je časově omezen na 15 minut. V případě, že máte zájem o rezervování termínu bezplatně bez využití technických služeb, napište nám písemnou žádost na adresu: TopDoktor, s.r.o. kontaktní údaje - jméno a příjmení, e-mail, telefon a my Vám rezervujeme volný termín u vybraného lékaře. O vyřízení Vaší žádosti Vás budeme neprodleně informovat písemně na adrese Vámi uvedené v žádosti.
Stačí se přihlásit do „Můj účet“, vyplníte svůj přihlašovací e-mail a heslo. Po přihlášení máte přehled o všech svých termínech, u každého termínu máte možnost do 12 hodin od plánovaného termínu svůj termín změnit nebo zrušit.Klikněte na jednu z možností a potvrďte.Následně obdržíte potvrzující e-mail, ve kterém budete informováni o změně nebo zrušení termínu.

Upozornění: V případě, že termín nebude možné změnit nebo zrušit, kontaktuje nás prostřednictvím e-mailu na: info@topdoktor.cz
Pro změnu údajů na rezervace se stačí přihlásit do svého konta. Kliknutím na "Změna termínu" si můžete údaje změnit a v případě zájmu si můžete termín změnit na jiné datum.
Pokud jste zapomněli své heslo klikněte vpravo nahoře na „Můj účet“ a vyberte možnost „Zapomněli jste heslo?“. Heslo, které si v případě potřeby umíte změnit po přihlášení do „Můj účet“ v části „Profil/Nastavení“.
Všechna potvrzení máte automaticky nahrané ve svém kontě, do kterého se stačí jen přihlásit kliknutím na hlavní stránce vpravo nahoře na "Přihlášení" nebo v mobilní verzi na "Menu" vlevo nahoře a na "Přihlášení". Pokud jste přihlášeni, klikněte na "Můj účet". Pokud stále nenajdete potvrzenou objednávku, obraťte se na zákaznickou podporu na adrese info@topdoktor.cz.
Nebojte se, potvrzující e-mail se pravděpodobně nachází ve vaší nevyžádané poště (spam). Ověřte si proto svou e-mailovou schránku.
Pokud jste svůj e-mail stejně nenašli, přihlaste se do „Můj účet“, vyplníte svůj přihlašovací e-mail a heslo. Po přihlášení máte přehled o všech svých termínech.
V případě problémů nás můžete kontaktovat na info@topdoktor.cz
Na rezervaci termínu máte komfortních 30 minut a po celou tuto dobu je termín pro Vás exkluzivně obsazen. Pokud náhodou proces rezervace zrušíte dříve, termín se znovu uvolní po 30 minutách.
Ze zákona není potřebný a někteří lékaři ho nevyžadují.
Vyhledáte lékaře prostřednictvím jména, specializace nebo města. Následně si zvolíte u vybraného lékaře dostupný termín. V rezervačním formuláři vyplníte kontaktní údaje osoby, které rezervujete termín. Při ověření telefonního čísla uvádíte své telefonní číslo (ne osoby, pro kterou termín rezervujete), na které vám zašleme ověřovací SMS, kterou použijete k dokončení rezervace. Po úspěšné rezervaci termínu obdržíte potvrzovací e-mail. Proces rezervace termínu je časově omezen na 15 minut.
Proces rezervace termínu je časově omezen na 30 minut. Jakmile čas uplyne, termín se stane opět dostupným pro jiné pacienty. Doporučujeme proto svou rezervaci dokončit do 30 minut.
Vyplňte kontaktní formulář zde: https://www.topdoktor.cz/promo-page/. Po vyplnění Vás kontaktujeme a zřídíme Vám přístup do TopDoktor.
Chcete-li se registrovat klikněte vpravo nahoře na „Můj účet“ a vyberte možnost „Registrovat“ a vyplníte své kontaktní údaje.
Na rezervaci termínu je třeba, aby si lékař aktivoval svůj online kalendář. Aktivně pracujeme na aktivaci, co největšího množství lékařů.
Je-li v profilu lékaře "Žádné volné termíny", znamená to, že všechny termíny, které jsou k dispozici pro online rezervaci, jsou obsazené. Proto prosím kontaktujte lékaře telefonicky a sdělte mu, že máte zájem o online rezervaci.
Po úspěšné rezervaci termínu lékař ihned obdrží notifikační e-mail, ve kterém jsou všechny podstatné informace o vaší rezervaci. Nezapomeňte si vzít potvrzení o úspěšné rezervaci s sebou k lékaři. Doporučujeme si zjistit, zda nepotřebujete k lékaři i výměnný lístek.
Po úspěšné rezervaci je lékař ihned informován o vašem termínu. Nemusíte proto nikam volat, stačí si jen vzít s sebou potvrzení o úspěšné rezervaci a přijít na termín, který jste si rezervovali.
Chcete-li změnit nebo doplnit osobní údaje, stačí se přihlásit do „Můj účet“, vyplníte svůj přihlašovací e-mail a heslo. Po přihlášení klikněte na „Profil/Nastavení“ kde máte možnost změnit vaše osobní údaje.

Změňte co potřebujete a klikněte „Uložit“!
Naší povinností je chránit vaše osobní údaje. Díky našim šifrovacím algoritmům jsou vaše data bezpečně zašifrována. Více informací naleznete v sekci Osobní údaje a cookies.
Pokud se nevíte přihlásit do svého účtu, zkuste si nechat poslat heslo zde: https://www.topdoktor.cz/login/forgot. Pokud by ani to nefungovalo, neváhejte nás kontaktovat.
Chcete-li se vyhnout čekání u lékaře, zvažte konzultaci online. Pokračujte v léčbě i přesto, že jste doma pomocí dálkové konzultace. Je to jednoduché a rychlé jako konzultace v ordinaci. Vybíráte si z lékařů, kteří nabízejí online konzultace. Vyhledávat lékaře můžete podle jména, specializace nebo města. Vyberete si vyhovující termín a vyplníte své údaje. Lékaři nabízejí konzultaci prostřednictvím chatu, telefonu nebo videa.